Antispur Duo Forte

297 zł 137zł
Antispur Duo Forte Ocena: 4/ 5

Cierpisz z powodu ostrogi piętowej? Jeśli sądzisz, że nie pozostaje Ci nic innego, jak przyzwyczaić się do codziennego bólu, będąc skazanym na życie z tą chorobą, to się mylisz!
Wyleczenie ostrogi piętowej jest możliwe, co podkreślają nie tylko czołowi polscy rehabilitanci, ale i opinie osób, które na zawsze pozbyły się tego problemu. Przedstawiamy Antispur Duo Forte – specjalny aparat korekcyjny, który już setkom chorych pomógł wyeliminować dolegliwości związane z ostrogą piętową. Dokładnie zbadaliśmy informacje na temat tego produktu i opinie lekarzy ortopedów – i musimy przyznać: to działa!

Od lat cierpiałem na ostrogę piętową. Myślałem, że nie ma już dla mnie ratunku. Na szczęście pojawiły się te wkładki na mojej drodze!

Ostroga piętowa jest problemem coraz częściej występującym w naszym społeczeństwie. Co ciekawe – wiele osób, które cierpi z powodu tego schorzenia, nawet nie wie, że przyczyną ich bólu jest właśnie ostroga! A symptomy są bardzo rozpoznawalne: tkliwy ból odczuwany w miejscu pięty podczas chodzenia. Jego powodem nie są – jak mogłaby na to wskazywać nieco niefortunna nazwa choroby – jakieś wypustki (ostrogi), których ucisk podczas chodzenia powodowałby silny dyskomfort. Źródłem bólu jest za to stan zapalny.
Zła diagnoza pojawiającego się bólu w okolicach pięty skutkuje zwykle nieodpowiednim leczeniem lub wręcz nieleczeniem procesów zapalnych, które rozprzestrzeniają się w zawrotnym tempie, potęgując dolegliwości. Tymczasem ból można szybko i skutecznie wyeliminować, stosując wkładki Antispur Duo Forte, najlepiej w połączeniu z kremem Cream Duo Forte, które razem tworzą zestaw Antispur Duo Forte.

Wkładki Antispur Duo Forte: efekty noszenia

Wkładki Antispur przynoszą znaczną ulgę w procesie leczenia ostrogi piętowej, wspomagając pracę mięśni, ścięgien i stawu. Stanowią one mechaniczne wsparcie dla pięty objętej stanem zapalnym, odciążając ją podczas chodzenia. Dzieje się to dzięki odpowiedniemu, anatomicznemu kształtowi wkładki, który sprawia, że stając na nodze, ciężar naszego ciała jest rozkładany na konkretne punkty na stopie, odciążając bolesne miejsce.
Wkładka amortyzuje również mikrowstrząsy odczuwane podczas chodzenia, które odpowiadając za ataki silnego, rwącego bólu podczas stąpania. Stosując stabilizator Antispur, wstrząsy są redukowane w znacznej ilości, szybko przynosząc ulgę zmęczonej stopie i umożliwiają swobodne poruszanie się.