Grey Blocker

297 zł 147zł
Grey Blocker Ocena: 4/ 5

Czy siwizna musi być nieodłącznym elementem starzenia się? Wcale nie. Twoje włosy nie muszą zdradzać Twojego wieku. Wystarczy tylko odpowiednio je pielęgnować. By zatrzymać lub nawet cofnąć proces siwienia, nie wystarczy zwykły szampon. Potrzebny jest kompleksowo działający preparat, którego skuteczność potwierdzają badania i opinie użytkowników. Czy takim remedium na siwiznę jest Grey Blocker?

Po miesięcznej kuracji, zauważyłam znaczną poprawę moich włosów. Może siwizna nie zniknęła w 100%, ale włosy są w znacznie lepszej kondycji. Lśniące i odżywnione. Na prawdę warto.

Pierwsze siwe włosy pojawiają się już po 20-tym roku życia, choć dopiero po 30-tce zaczynają być dostrzegalnym problemem, szpecąc wygląd i niepotrzebnie postarzając zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Psują nie tylko wygląd, ale i samopoczucie. Niestety drogeryjne odżywki i szampony niewiele mogą zdziałać, by odwrócić zmiany zachodzące w naturalnym kolorze włosów, farbowanie nie pozostaje jednak jedynym sposobem walki z siwizną. Znając przyczyny jej postępowania, można zastosować odpowiednie leczenie, które odbuduje strukturę włosa, zapobiegając utracie koloru. W tym celu szwajcarscy naukowcy opracowali formułę, która dostarczając włosom odpowiednich składników, zatrzymuje postęp utraty pigmentacji włosa. Formuła ta została zastosowana w preparacie Grey Blocker.

Jak działa Grey Blocker?

Likwiduje problem siwienia, hamując procesy odpowiadające za utratę naturalnego pigmentu i zwiększając w organizmie produkcję malaniny
Odżywia i regeneruje strukturę włosów, dostarczając im niezbędnych witamin i mikroelementów. Dzięki temu są mocniejsze i mniej łamliwe
Wygładza i nawilża włosy, sprawiając, że lepiej się układają i odzyskują pierwotny blask
Chroni przez szkodliwymi czynnikami, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą powstawaniu mikrouszkodzeń włosa