Przyrost mięśni

Musculin Active

319 zł 147 zł

Ocena:

Musculin Activ to efekt wieloletniej pracy trenerów olimpijskich i najlepszych specjalistów medycyny sportowej na świecie. Wspólnymi siłami stworzyli najefektywniejszą odżywkę dla zawodowych kulturystów i amatorów sportu, którzy chcą zmaksymalizować rezultaty treningów.

Przed Musculine Active stosowałem wiele odżywek, ale dopiero po tej zobaczyłem prawdziwe efekty. Bez zmiany treningów i diety przybrałem na masie mięśniowej 5,5 kg w ciągu niecałego miesiąca i spaliłem 2 kg tłuszczu. Białko jest naprawdę godne polecenia – rezultaty są natychmiastowe, cena jest bardzo przystępna, a w dodatku w smaku jest naprawdę dobre w przeciwieństwie do nawet dużo droższych odżywek.
Robert z Koszalina, lat 29 (staż na siłowni: 7 lat)

FormExplode

319 zł 147 zł

Ocena:

Chcesz, żeby Twoje ćwiczenia na siłowni przynosiły szybsze i lepsze rezultaty? Pobudź swoje mięśnie do wzrostu, stosując tylko najlepsze odżywki białkowe. Jakie? Zdecydowanie polecamy FormExplode – najefektywniejsze narzędzie w walce o muskularną sylwetkę.

Przez 3 lata intensywnych treningów ie udało mi się osiągnąć tyle co w 3 miesiące z FormExplode. Znajomi z siłowni po prostu nie chcą uwierzyć, że udało mi się tak szybko wypracować moje mięśnie bez żadnych niebezpiecznych używek. A wystarczyło tylko białko dobrej jakości połączone z innymi składnikami, które w FormExplode dobierał chyba geniusz! To naprawdę świetny sposób na szybką masę i rzeźbę jednocześnie. Warto sprawdzić samemu, jak to działa. U mnie sprawdziło się rewelacyjnie.
Marek z Lublina (lat 32)

Kimera

189 zł 89 zł

Ocena:

Szukasz magicznego sposobu na to, by w tydzień wałki tłuszczu obecne na Twoim ciele zamieniły się w mięśnie? Niestety nie tędy droga. Nie ma ŻADNYCH skutecznych metod na wyrzeźbienie muskularnej sylwetki bez ćwiczeń. Ale uwaga! Ci, którzy myślą, że da się wypracować muskulaturę samymi ćwiczeniami, tak samo się mylą. Tylko POŁĄCZENIE ĆWICZEŃ (ale wcale nie intensywnych) i właściwej SUPLEMENTACJI (podkreślamy: właściwej!) przynosi efekty.

U mnie Kimera się sprawdziła. Bardzo fajnie rozbudowałem mięśnie. Chodziłem na siłownie, ale nie za często. Diety w ogóle nie trzymałem, a tłuszcz jakos się spalil. Polecam