Catch Me, Patch Me

297 zł 147zł
Catch Me, Patch Me Ocena: 5/ 5

Chcesz zwiększyć swoją szansę na zgubienie nadprogramowych kilogramów? Okazuje się, że nie zawsze skuteczna jest odpowiednia dieta czy aktywność fizyczna. Zatem jak podkręcić proces samego odchudzania, by efekty zauważyć jeszcze szybciej? Wystarczy postawić na odchudzające plastry Catch Me, Patch Me.

„Nie cierpię ćwiczyć, a jeszcze bardziej nienawidzę drakońskich diet. Przez to od lat szukałam sposobu na moją nawagę. Przy wzroście 163 cm ważyłam aż 88 kilogramów! Na jednym z forum w dyskusji pierwszy raz przeczytałam o nowości Catch Me, Patch Me. Nie ryzykowałam bardzo, a mogłam zyskać naprawdę wiele. Schudłam ponad 30 kilogramów i naprawdę polubiłam to, jak wyglądam.”
Ewa Knychalska, 38 lat

Czy wiesz, że aż 64% kobiet i aż 49% mężczyzn w Polsce walczy z nadwagą? Co gorsza, odsetek nieustannie rośnie. W skali całego świata z problemem otyłości zmaga się 2,3 miliarda ludzi! Trzeba mieć świadomość, że dodatkowe kilogramy nie rzutują jedynie na wygląd zewnętrzny, ale również na zdrowie. Skutkiem problemów z nadwagą może być cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, a nawet choroby nowotworowe. Na szczęście, zmniejszenie ryzyka zachorowalności leży po naszej stronie. Wystarczy obniżyć wagę ciała do poziomu uznawanego za normalną masę przy naszym wzroście. A ku temu pomoże Catch Me, Patch Me.

Działanie plastrów odchudzających

Tajemnicą skuteczności plastrów jest wykorzystanie technologii transdermalnej w każdym plastrze Catch Me, Patch Me. Działanie ukierunkowane jest na równomierne dostarczenie składników aktywnych przez całą dobę oraz ich dogłębne przenikanie w głąb skóry. Okazuje się, że naturalne wyciągi – sproszkowane i sprasowane – docierają prosto do tkanki tłuszczowej i redukują jej nadmiar w najbardziej problematycznych partiach ciała.

Wcześniej bardzo dużo podjadałam. Dzięki stosowaniu tych plastrów nie mam już tak dużego apetytu, a kilogramy spadają. Polecam